Bakırköy Butik Pastacılar Festivalinde 2. olarak gümüş madalya alan düğün pastam :) 

CAKE SHOW İSTANBUL 2015 2-3 Mayıs tarihlerinde Türkiye'de ilk defa düzenlenmiş olan Cake Show İstanbul yarışmasına kurabiye kategorisi ile katıldım.Yapmış olduğum Frida Kahlo'm 7 güzel jurinin oylaması ile bana 1.lik getirdi.:)) BU güzel organizasyonda yer almak inanılmaz keyifliydi. 

5 Ağustos 2013 Pazartesi

1 Yaş Organizasyonu: BADE


masamızın genel görünümü 


pastalı görünüm :)


sularımız


pastamız


kapı süsümüz ve pompomlarımız


doğum günü kızımız bade :) umarım annesi Seda hanım 'ı figürüm ile mutlu edebilmişimdir :))


reçellerimizbannerımız


poşetlerimiz


sepetlerimizin doğum gününe gönderilirken ki hallleri :)


Bade figürüne ayakkabısı ile bir örnek toka yapmayı unutmuştum :) Pasta teslim edilmeden fotoğrafladım :)

Sevgili Seda hanım ile birçok kez çalıştığımı, hatta benim için müşteriden daha çok arkadaş olduğunu yazmıştım :) Sağ olsunlar Bade'nin tüm organizasyonlarında yada kendi aralarındaki yapılacak kutlama - sürpriz vs. gibi durumlarda tercihleri ben oluyorum :) Bunun içinde kendimi özel ve mutlu hissediyorum :) İlk olarak Seda hanım'ın eşi Zeki Bey beni keşfederek eşine sürpriz kurabiye yaptırmıştı :) Unutmuyorum şöyle demişti :) ''Sizinle daha çok çalışacağız'' Tercih edilmek, karşı tarafı mutlu etmek inanılmaz bir keyif :))
Kendileri ile ilgili, sipariş ile ilgili yazacak o kadar çok şeyim var ki :) Satırlara sığmaz - sığmaz :) Zeki Bey ve Seda Hanım size sesleniyorum :) Sizi tanımaktan çok memnunum :) Umarım herşey dilediğiniz ve istediğiniz gibi olmuştur. Seda hanım'dan güzel yorumları telefonla da alıyorum zaten... Bade'ye nice güzel, sağlıklı, mutlu yaşlar diliyorum :) Herşey gönlünüzce olsun... Biraz mektup havasında olmuş yazım :) okuyunca farkettim :)) Sevgiler

0 yorum:

Yorum Gönder

Bana mesajlarınızı bu formu kullanarak iletebilirsiniz.

Canan Refik.
Sevgilerimle.

Copyright ® 2012 - 2015 | kurabiyedelisi.com

Special design for Kurabiye Delisi